soluCharger API ile size özel çözümler oluşturun, kendi sistemleriniz ile entegre edin.

Müşteri ve ürün deneyimlerinize odaklanın. Ağır işleri biz hallederiz.

3. TARAF ENTEGRASYONLAR

Elektrikli araç şarj ağınızı sorunsuz bir şekilde entegre edin

soluCharger’in esnek ve ölçeklenebilir API’si, benzersiz iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için temel şarj verilerini mevcut sistemlerinize (ERP, CRM, faturalandırma vb.) entegre etmenizi sağlar.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

API odaklı platformumuzla ısmarlama çözümler oluşturun

Yüksek düzeyde özelleştirmeden yararlanın ve özel kullanım durumlarınıza hitap eden ek özellikler geliştirmek için soluCharger API’sini kullanın.

İŞİNİZİ BİZİMLE BÜYÜTÜN

soluCharger API ile hızlı ve kolay entegrasyonlar

Müşterileri cezbetmek ve rekabet avantajınızı güvence altına almak için ek özellikler ve uygulamalar oluşturun.

API ERİŞİM KONTROLÜ

Üçüncü taraf sistemlerle iş entegrasyonlarını genişletmek için API işlevselliği sağlayarak site barındırıcılarınızı ve ortaklarınızı güçlendirin.

API BELGELERİNİ AÇ

Standartlaştırılmış formatı izleyen yapılandırılmış OpenAPI belgelerimizle geliştirmeyi büyük ölçüde hızlandırın.

RESTAPI

soluCharger API, hızlı, ölçeklenebilir ve hafif bir RESTful (REST) API’sidir ve mevcut sistemlerle maksimum entegrasyon esnekliği sağlar.

Mevcut sistemlerinize entegre edin

soluCharger’in API’sini kullanarak ERP, CRM, ödeme ve faturalandırma sistemleri gibi zaten kullanmakta olduğunuz güvenilir sistemleri sorunsuz bir şekilde entegre edebilirsiniz. API entegrasyonları, verileri birden fazla sistemde çoğaltmadan yüksek düzeyde süreç otomasyonuna izin verir. Bu, müşteri verileriniz CRM’nizde kalırken mevcut sistemleri geliştirebileceğiniz anlamına gelir.

 

Elektrikli araç şarj verileriyle mevcut uygulamanızı geliştirin

Şarj etme işlevinin eklenmesi, hâlihazırda müşteriye dönük bir uygulaması olan şirketler için benimsemeyi ve gelirleri artırabilir. soluCharger API, şarj işlevi, kullanıcı kimlik doğrulaması, tarifeler, ücretlendirme oturumu verileri, ödemeler ve faturalandırma üzerinde tam kontrol sunarak müşterilerinize bu işlevi sorunsuz bir şekilde sunabilmenizi sağlar.

Kendi özel çözümünüzü oluşturun

EV Şarj API’miz şirketlere EV şarj yönetimi katmanı sunar. OCPP, OCPI, OICP, V2G, VPP, donanım yazılımı güncellemeleri vb. ile biz ilgileniriz. API’mizi kullanmak, eski sistemler veya protokoller için daha az bakım ve müşteri ve ürün deneyimlerine daha fazla odaklanmak anlamına gelir.