Gelirinizi arttıran ödeme ve faturalama çözümleri

Seçtiğiniz ödeme aracısını entegre edin ve müşterileriniz ve iş ortaklarınız için birden çok faturalandırma seçeneğini kolayca yönetin.

ÖDEMELER

Para akışının sahibi olun

Iyzico veya Stripe ile kullanıma hazır ödeme entegrasyonlarımızdan birini kullanarak müşterilerinizin tüm banka ve kredi kartlarından tahsilat yapın. Ödeme aracıları ile doğrudan siz anlaşırsınız ve soluCharger arada durmaz, ödemelerinizden komisyon almaz.

FATURALANDIRMA

e-Fatura

e-Fatura entegrasyonumuz ile faturalandırma süreçlerinizi hızlandırın. Müşterileriniz şarj işlemi sonunda anında faturasına ulaşabilir, sizde faturalandırma işlemi için zamandan tasarruf edersiniz.

soluCharger ile ödemeleri ve faturalandırmayı basitleştirin

Elektrikli araç sürücüleri için faturaları otomatikleştirin

Sizin için doğru olan ödeme işlemcisini seçin

iyzico ve Stripe ile kullanıma hazır entegrasyonlar ile müşteri tahsilatlarını kabul edin.

Ek ücret veya gecikme olmadan doğrudan ödeme alın

soluCharger ile ek işlem ücretleri veya gecikmeler olmadan tahsilat yapabilirsiniz. Tüm ödemeler seçtiğiniz ödeme aracısı firma tarafından size yapılır, soluCharger komisyon ve ek ücretler almaz.

Apartman ve Sitelerde Şarj

Apartman veya site otoparklarına koyacağınız şarj cihazlarınızı takip edin, kat sakinlerinin ne kadar kullanımda bulunduklarını görün, ücretlerini hesaplayın ve yansıtın.

Nasıl çalışır

İyzico ve Stripe ile kullanıma hazır ödeme entegrasyonlarımızdan birini seçin.

Ödeme aracısı firma ile doğrudan siz anlaşın, onlardan alacağınız entegrasyon api bilgilerini sistemimize girin ve ödeme almaya başlayın.

Elektrikli araç sürücüleriniz için kapsamlı ödeme raporlarıyla faturalandırma işlemlerini ve makbuzları otomatikleştirin.

Nasıl çalışır

İyzico ve Stripe ile kullanıma hazır ödeme entegrasyonlarımızdan birini seçin.

Ödeme aracısı firma ile doğrudan siz anlaşın, onlardan alacağınız entegrasyon api bilgilerini sistemimize girin ve ödeme almaya başlayın.​

Elektrikli araç sürücüleriniz kapsamlı ödeme raporlarıyla faturalandırma işlemlerini ve makbuzları otomatikleştirin.

BİRDEN ÇOK İŞ MODELİ İÇİN ESNEK ÖDEME VE FATURALANDIRMA SEÇENEKLERİ

soluCharger Elektrikli Araç Şarj yazılımı ile ağınızdan para kazanın

SEÇTİĞİNİZ ÖDEME SAĞLAYICISI

İş gereksinimlerinize en uygun ödeme işlemcisini seçin. soluCharger, Stripe, Braintree ve Rapyd’i önceden oluşturulmuş entegrasyonlar olarak veya tercih ettiğiniz yerel ödeme sağlayıcınızla özel entegrasyon olarak sunar.

TAKSİT RAPORLARI İLE GELİR PAYLAŞIMI

Her konumdaki iş ortakları ve site barındırıcıları için en iyi gelir paylaşımı iş modelini belirleyin. soluCharger’nun platformu, her ayın sonunda faturalandırılabilir tutarı otomatik olarak oluşturarak, faturalandırma sürecinizi yönetmeyi çok daha kolay hale getirir.

GERİ ÖDEME RAPORLARI

Elektrikli araçları evde şarj eden çalışanlara geri ödeme yapın ve daha ucuz elektrik fiyatlarından yararlanın. soluCharger’nun EV şarj yazılımı ile tüketimi kolayca takip edin ve geri ödeme raporları oluşturun.

ÇEŞİTLİ ÖDEME YÖNTEMLERİ

Mobil uygulama yoluyla kredi ve banka kartı ödemeleri, ön ödemeli abonelikler, kullandıkça öde geçici ödemeler, kuponlar ve kontör yükleme paketleri gibi birden çok ödeme yöntemini kabul ederek ağınızın para kazanma oranını artırın.

DEMO TALEP ET

soluCharger'ı kullanmaya başlayın

Uzmanlarımızla 30 dakikalık bir tanıtım görüşmesi yapın ve Elektrikli araç şarj platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.