Lisanslı Şarj ağı işletmeleri için size özel, sizin logonuz ve sizin markanızla yazılım platformu

Donanımdan bağımsız eksiksiz bir yazılım çözümüyle şarj ağınızı başlatın, çalıştırın ve büyütün.

Para kazanın ve şarj istasyonlarınızı buluttan koruyun

Bulut tabanlı, ölçeklenebilir platformumuzla genel veya özel elektrikli araç şarj ağınızı oluşturun ve yönetin.
İşlemleri optimize edin ve toplam sahip olma maliyetini azaltın.

MARKANIZ ALTINDA

Müşterileriniz için size özel uygulamalar

Sizin markanız ve sizin logonuzla mobil uygulamalarımız, şarj istasyonlarınızda müşteriler için sorunsuz bir deneyim sağlar. (iOS ve Android için mevcut)

ÖDEME & FATURA

Şarj ağınızdan para kazanın

Müşterileriniz, herhangi bir kredi kartı veya banka kartı ile  kolayca ödeme yapabilir. Kwh veya zaman aralığı başına istediğiniz fiyatı ve bağlantı ücretinizi belirlemeniz yeterlidir; biz de her seanstan sonra müşterilerinizin otomatik olarak ücretlendirilmelerini ve paranızın güvenli bir şekilde transfer edilmesini sağlarız.

UZAKTAN BAKIM

Şarj cihazlarını sabit ve kullanılabilir durumda tutun

soluCharger platformu, kendi kendini iyileştiren algoritmaları destekler ve 7/24 gerçek zamanlı görünürlük ve sorunların tespit edilmesini sağlar. Otomatik arıza giderme özelliğimizle, bakım sorunlarının çoğu uzaktan çözülebilir. Bu size hem zamandan hem de paradan tasarruf ettirir.

RAPORLAR VE ANALİTİKLER

İşlemleri optimize edin

Zengin özelliklere sahip istatistiklerimiz sayesinde raporlama artık çok kolay. Bu, şarj ağınız için daha iyi iş ve operasyonel kararlar almanıza yardımcı olur. Faturalama, CRM ve operasyon sorunları için yerleşik araçlarla ekibinizi güçlendirin.

ÇEŞİTLİ KULLANIM DURUMLARI

Genel ve özel şarj ağlarını destekleyin

soluCharger platformu, halka açık veya özel şarj ağları için karmaşık iş modellerini desteklemek üzere tasarlanmıştır. İşte ve evde şarjı desteklemek için gerekli tüm özellikleri size sunuyoruz.

YÜK YÖNETİMİ

Aşırı güç kullanımdan kaçının

Aşırı güç kullanımına gerek kalmadan mevcut güç kapasitesinin optimum şekilde dağıtılmasını sağlar. Bu şekilde, hemen başlayabilir ve toplam sahip olma maliyetinizi düşürebilirsiniz.

BİRLİKTE ÇALIŞABİLİRLİK

Donanımdan bağımsız yazılımla esnek kalın

soluCharger’ın OCPP arka ucu, şarj ağı işetmelerinin belli bir marka cihazlara bağlı kalmasını engeller. Herhangi bir OCPP uyumlu şarj istasyonu modelinden geleceğe dönük yeni donanım ekipmanını kolayca seçebilirsiniz. Halihazırda 40’tan fazla şarj istasyonu markası ile çalışır durumdayız.

ROAMING

Yatırımınızın hızlı geri dönüşü

Şarj cihazlarınız için daha iyi bir görünüm elde etmek ve daha fazla müşteriye anında erişim elde etmek için dolaşım entegrasyonları sağlıyoruz. Şarj istasyonlarınızı tam olarak kullanabilecek, gelirinizi zamanında ve verimli bir şekilde artırabileceksiniz.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ AĞLARINI YÖNETMEK İÇİN KAPSAMLI ÖZELLİKLER

Sürücüleri yönetin, faturalar oluşturun ve müşterilerinize size özel markalı bir web ve mobil uygulama sunun.

ELEKTRİKLİ ARAÇ ŞARJ AĞI İŞLEMLERİNİ TAMAMLAYIN

soluCharger donanımdan bağımsız platform ile iş operasyonlarınızı optimize edin. Bu, toplam sahip olma maliyetinizi düşürür.

ESNEK API VE ENTEGRASYONLAR

API, benzersiz elektrikli araç şarj ihtiyaçlarınızı karşılamak için esnek ve ölçeklenebilir bir altyapı sunar. Mevcut sistemlerle entegre olmanızı ve yenilikçi çözümler oluşturmanızı sağlar.

AKILLI ENERJİ YÖNETİMİ

Aşırı güç kullanımından kaçının ve Dinamik Yük Yönetimi algoritmalarımızdan yararlanarak istediğiniz yerde istediğiniz sayıda şarj cihazı kurun.

SİZE ÖZEL MOBİL VE WEB UYGULAMALARI

Web ve mobil uygulamalarımızla (işletmeler için markalı) müşterilerinize sorunsuz yerelleştirilmiş bir deneyim sunun.

soluCharger'ı kullanmaya başlayın

Uzmanlarımızla 30 dakikalık bir tanıtım görüşmesi yapın ve Elektrikli araç şarj platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.

soluCharger'ı kullanmaya başlayın

Uzmanlarımızla 30 dakikalık bir tanıtım görüşmesi yapın ve elektrikli araç şarj ağı platformumuz hakkında daha fazla bilgi edinin.