Sektörünüze Özel Şarj Çözümleri

soluCharger, Lisanslı elektrikli araç şarj işletmelerinden Enerji şirketlerine, Filolardan bir çok sektöre kadar Elektrikli Araç şarj işine başlamaya hazır tüm işletmeler için hepsi bir arada bir yazılım platformu sağlar.

Elektrikli Araç devrimi yolda

2050 yılına kadar yaklaşık 1 milyar elektrikli aracın yollarda olması bekleniyor. Kamu ve özel şarj altyapısına yapılan büyük yatırımlar, elektrikli araçların hızla benimsenmesini sağlayacaktır. Bu yatırımlar artık elektrikli araç şarj pazarında ilk hareket edenler için çok sayıda yeni iş fırsatı yaratıyor.

Pazara hızlı giriş için doğru donanım ve yazılım iş ortaklarını seçin.

Elektrikli araç sürücülerinin müşteri yolculuğunu olabildiğince keyifli ve ödüllendirici hale getirin.

İş süreçlerinizi otomatikleştirin ve kolaylaştırın.

7x

EV şarj noktası pazarının 5 yıl içinde büyümesi bekleniyor

15 000

Şarj cihazları için ek haftalık talep

%50

2030'a kadar ABD ve AB'de Elektrikli araçlar yasal olarak düzenlemelere tabi olacak

1 milyar

Elektrikli araçların 2050 yılına kadar yollarda olması bekleniyor

Elektrikli araç şarj işiniz için önemli olan nedir?

Size Özel Web ve Mobil Uygulamalar

soluCharger ile hepsi bir arada ve size özel çözümleri ile şarj ağınızı kendi markanızla başlatın ve yönetin.

Şarj Cihazlarını Sabit ve Kullanılabilir Tutun

soluCharger platformu, kendi kendini iyileştiren algoritmaları destekler ve 7/24 gerçek zamanlı sorun tespitine izin verir. Bakım sorunlarının çoğu, otomatik arıza giderme özelliğimizle uzaktan çözülebilir. Bu size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlar.

Donanımdan bağımsız ve OCPP uyumlu

Platformumuz donanımdan bağımsızdır ve tüm OCPP uyumlu şarj noktalarını açık standart protokoller aracılığıyla bağlamanıza olanak tanır. Toplam sahip olma maliyetinizi azaltırken işletmeniz için her kritik ölçümü zahmetsizce takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Güçlü Özel Entegrasyonlar

soluCharger platform API hizmetleri, herhangi bir ödeme işlemcisi ve mevcut tüm sistemleriniz (ERP, CRM, sadakat programları, mağaza satış noktası, araç telematik, enerji yönetim sistemleri ve daha fazlası) ile entegre olmanızı sağlar. Genel API’mizi kullanmak, eski sistemler veya protokoller için daha az bakım ve müşteri ve ürün deneyimlerine daha fazla odaklanmak anlamına gelir.

Akıllı Şarj ve Yük Dengeleme

soluCharger yazılımı ile şarjı optimize edebilir, bakım ve kWh maliyetlerini azaltabilirsiniz. Sonuç olarak, lokasyonun elektrik gücü kapasitesini aşmazsınız. Yoğun olmayan saatlerde şarj için bir teşvik olarak dinamik akıllı tarifeler sunun ve aynı anda çok sayıda şarj cihazı kullanıldığında bile şebekenin aşırı yüklenme riskini azaltın.